Jak działa fotobudka - najczęstsze pytania.

FAQ / Częste pytania

Fotobudka:

Trzy Cztery to fotobudka o konstrukcji otwartej, nie ma zamkniętej przestrzeni, jest za to maksymalna interakcja z innymi uczestnikami przyjęcia. Przy odrobinie kreatywności na jednym zdjęciu zmieści się kilkanaście osób i kilkadziesiąt gadgetów! 🙂

Wybierasz interesujące gadżety, przyciskasz start, aby włączyć podgląd i odliczanie. Widzisz siebie na ekranie, wymyślasz pozy, komputer w fotobudce prowadzi Cię przez wszystkie etapy zabawy, tworząc trzy lub cztery zdjęcia w serii. Po ok. dziewięciu sekundach od zakończenia sesji otrzymasz swoje dzieło.

Retro to po prostu design nawiązujący lub składający się z elementów z minionej epoki. „Trzy cztery” to fotobudka wykonana w stylistyce vintage, czyli  precyzyjne połączenie stylistyki retro z najnowszą technologią.

Oczywiście! Gadżety widoczne na naszej stronie to tylko mała część tego co zapewniamy do zdjęć w fotobudce.

Śmiało możecie zasugerować tematykę gadżetów (komiks, film, wesele itp.), lub zdać się na naszą propozycję, mamy ich kilkaset. Zawsze proponujemy atrakcje dopasowane do tematyki wydarzenia.

Pewnie! Na zdjęciach z fotobudki można umieścić dosłownie wszystko (datę, grafikę, logo lub napis), w dowolnej konfiguracji.

W niecałe 9 sekund po wykonaniu sesji (jednego, serii trzech lub czterech zdjęć), odbitki są gotowe do odbioru. W standardzie fotobudka przygotowuje jeden wydruk 10×15 cm. lub automatycznie rozcina dwa paski 5×15 cm.

Jeśli chcesz więcej odbitek nie ma problemu.

Na życzenie istnieje możliwość wyboru ilości wydruków przed sesją lub automatycznego zliczania ilości uczestników przez komputer. W drugiej opcji komputer fotobudki liczy osoby na pierwszym ujęciu i drukuje adekwatną ilość zdjęć.

Zawsze, otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia w fotobudce oraz kopię wydruków w wersji cyfrowej.

Zazwyczaj tło jest dopasowane do charakteru wydarzenia. Standardowo używamy odcieni szarości, tła metaliczne złote i srebrne. Zdjęcia możemy wykonywać na tle przygotowanej scenografii, ścianie lokalu lub pod światło.

Na życzenie przygotujemy dowolne tło.

Pytania techniczne:

Nie ma żadnego limitu zdjęć!  Z góry określasz czas zabawy w fotobudce i robisz tyle zdjęć, ile tylko chcesz! W dowolnym momencie możesz przedłużyć sesję w fotobudce o dowolny wymiar czasu, nawet w trakcie zabawy.

Jasne! Fotobudka „Trzy Cztery” ma własne oświetlenie, każde zdjęcie wykonywane jest z fleszem. Nie ma różnicy czy robimy zdjęcia na zewnątrz czy w absolutnej ciemności, nasza fotobudka zawsze fotografuje z tą samą studyjną jakością.

Jeden „toner” wystarcza na kilkaset wydruków.  Jeśli zajdzie potrzeba wymiany w trakcie zabawy, zajmuje to dosłownie chwilę.

Istnieje możliwość podłączenia dowolnego ekranu/ekranów do fotobudki i wyświetlania na nich wynikowych zdjęć w dużym formacie. Pozostali uczestnicy mogą oglądać wszystko to co dzieje się na żywo lub w losowej kolejności.

Green-screen to po prostu specjalne tło o jednolitym zielonym kolorze. Oprogramowanie wbudowane w fotobudkę pozwala na selektywne zastąpienie zielonego koloru dowolną grafiką.

Uwaga:  zbliżone barwy ubrań do koloru zieleni tła także zostaną wycięte (to urok efektu „green screen”, „bule screen” który jest używany głównie branży filmowej). W filmie takie defekty koryguje się ręcznie klatka po klatce.

Oprogramowanie fotobudki pozwala na pełną swobodę ustawień ekranu i wydruków. Możemy dowolnie zaprogramować to co dzieje  na ekranie: powitanie, ekran sesji oraz interakcję końcową (grafika, napis lub animacja).

Jedna z kluczowych funkcji naszej fotobudki to tzw. „freeze mode” – zamrażanie. Zdjęcia naświetlane są z prędkością do 1/5000 sekundy, dzięki pełnej synchronizacji z licznikiem możesz tańczyć, wykonywać dynamiczne ruchy. Efekty  będą zadziwiające! 🙂

Kwestie organizacyjne:

Fotobudka to świetna atrakcja na wesele, imprezę firmową, galę, bankiet, targi, akcję promocyjną, imprezę urodzinową, integracyjną, dla dzieci, dla dorosłych, wszędzie robi furorę. Sprawdziliśmy to!

Podczas wesela najlepszy czas na fotobudkę to pora wieczorna, jednak dobrze, aby zmieścić się przed oczepinami / 23:00 – 24:00

Jeśli chodzi o inne wydarzenia jest to kwestia umowna.

Czas zabawy liczony jest od momentu na który ustalimy oficjalny start. Nigdy gotowość urządzenia nie oznacza początku zabawy w fotobudce.

Cenimy najwyższą jakość! Oferujemy ekskluzywną fotobudkę wykonaną z dbałością o każdy detal, najszybszy profesjonalny wydruk, studyjną jakość zdjęć, gadżety których nie ma nikt inny.  Mała różnica ceny, to tak naprawdę ogromna różnica jakości!

Montaż trwa 30 do 60 minut – fotobudka, tło i gadgety. Czas uzależniony jest od wybranego wariantu.

Wymagana powierzchnia do instalacji: 2,5 m x 3m. (fotobudka i tło).

Głównie to przestrzeń zarezerwowane na zabawę, lubimy integrować, więc  im więcej miejsca dla gości tym lepiej. Wskazane jest, aby było więcej miejsca do wyeksponowania gadżetów.

Fotobudkę wynajmujemy głównie w okolicach Katowic / Śląska i Krakowa / Małopolski, ale nie ma żadnego problemu aby dotrzeć w dowolne miejsce.

Aby zarezerwować usługę porostu skontaktuj się z nami, napisz, zadzwoń lub skorzystaj z formularza. Określ czego oczekujesz, co planujesz, pomożemy Ci w wyborze najlepszej opcji.