FOTOBUDKA

Zobacz video:

Fotobudka – to zautomatyzowane urządzenie do robienia zdjęć i ich jednoczesnego wydruku. Wystarczy jedno kliknięcie, uśmiech i gotowe. Automat wykona serię zdjęć, a po zakończeniu sesji błyskawicznie otrzymasz swoje dzieło.

  • „Trzy cztery” to unikalna  fotobudka wykonana z litego drewna i chromu w stylistyce vintage. Wykończona w najdrobniejszych detalach, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a swym nietypowym wyglądem ozdobi każde nowoczesne, rustykalne lub zabytkowe wnętrze.
  • Awangardowy design skrywa w sobie zaawansowaną elektronikę i najnowsze oprogramowanie. Mamy możliwość wpływu na każdy aspekt zabawy, wyboru tła i układu zdjęć. Profesjonalny wydruk w zaledwie 9 sekund sprawi, iż nikt nie będzie czekał w kolejce po odbiór zdjęć.
  • „Trzy Cztery” to najwyższa jakość fotografii. Nasza fotobudka wyposażona jest w lustrzankę cyfrową i zintegrowane oświetlenie studyjne, dzięki czemu zapewnia fenomenalną jakość zdjęć, piękne kolory i dosłownie zamraża ruch. To jedyna fotobudka w której nie musisz pozować, możesz skakać,  szaleć lub strzelać konfetti, wszystko zostanie uchwycone.
  • Do zabawy  zapewniamy kilkaset gadżetów poukładanych tematycznie (napisy, grafiki, wąsy, okulary, kapelusze, chmurki komiksowe, motywy filmowe itp.), wszystko utrzymane w spójnej stylistyce.
  • „Trzy cztery” to gwarancja zabawy na najwyższym poziomie.

Backstage - kilka zdjęć zza kulis:

Jak działa fotobudka?

Fotobudka Retro - jak to działa?

Fotobudka - co i jak, krok po kroku:

Dokładnie tak! Dodatki to jeden z elementów który wyróżnia naszą fotobudkę. Gadżety które sami projektujemy, ekskluzywna księga gości z kreatywnymi dodatkami, specjalna galeria w której goście mogą do woli publikować, pobierać i wysyłać zdjęcia.

Gadżety:

Klasyczne akcesoria lub wykonane według projektu klienta.

Księga gości:

Standardowa lub ekskluzywna księga gości do wklejania zdjęć z dedykacją.

Dodatkowe wydruki:

Więcej znaczy lepiej! Możesz dokupić dodatkowy komplet wydruków.